0

PREMIJER LIGA: Čelsi bio na korak od ponora, ali se volšebno izvukao i pobedio (VIDEO)

Objavljeno: 21.10.17 u 15:35

U drugom meču 9. kola engleske Premijer lige fudbaleri Čelsija savladali su Votford posle preokreta rezultatom 3:2 (1:1).

Čelsi je meč sa Votfordom dočekao posle teškog poraza od Kristal Palasa, ali i neočekivanog remija sa Romom u Ligi šampiona rezultatom 3:3. Tim pre bi im još teže pao kiks u novom susretu u kom su bili favoriti i baš su bili vrlo blizu toga.

Iako je Pedro fantastičnim pogotkom doveo ‘plavce’ u vođstvo.

(Izvor: youtube / PavlikTV)

Dukur je poravnao na 1:1 u drugom minutu nadoknade, a već posle pet minuta igre u nastavku bilo je 2:1 za ‘stršljenove’ jer je Pereira šokirao domaću publiku.

Usledila je panika kod Kontea i njegovog tima, publika na Stamford bridžu već je počela da gubi strpljenje kada je Batšuaji postigao svoj prvi gol za 2:2 u 71. minutu.

Rodila se nada u novi preokret i on je stigao tri minuta pre kraja kada je Cezar Aspilikueta postigao jedan od svojih retkih golova glavom za 3:2.

(Izvor: youtube / NrJR10HD)

Do kraja je Batšuaji svojim drugim golom stavio tačku na pobedu, koja je ispala i ubedljiva, ozbirom da je vrlo lako Čelsi danas mogao i da bude poražen.