0

SERIJA A: Imobile i Lacio pregazili Milan, ‘petarda’ Fiorentine (VIDEO)

Objavljeno: 10.09.17 u 18:15

Odigrano je treće kolo Serije A, a Lacio je u derbiju kola u Rimu sa 4:1 demolirao Milan uz het-trik Ćira Imobilea.

Početak meča na Olimpiku nije obećavao mnogo, ali je u 38.minutu Kalabria oborio jednog igrača Lacija u kaznenom prostoru i Roki je pokazao na penal. Siguran egzekutor bio je Ćiro Imobile. Samo četriri minuta kasnije isti igrač je povosio na 2:0. Drugo poluvreme nije ni počelo kada je Imobile postigao het-trik i tada je bilo jasno da će nebesko-plavu slaviti. Kada je u 50. minutu Luis Alberto pogodio za 4:0 sudija je mogao da odsvira kraj. Milan je do počasnog gola stigao u 56. minutu preko Montoliva. Mogao je Lacio i do petog pogotka, ali je Imobile u 70. minutu bio nepracizan. Za pobednički tim su Sergej Milinković-Savić i Dušan Basta odigrali svih 90 minuta.

All Goals & Highlights – Lazio 4-1 AC Milan… by ZidaneHD

Fiorentina posle dva kola nije znala za pobedu, a sada je demolirala Veronu na Bentegodiju sa 5:0. Strelci golova za ‘violu’ bili su Simeone, Tere, Astori, Vereto i Dias. Udinese je bio bolji od Đenove 1:0, a Darko Lazović je za goste odigrao svih 90 minuta.

All Goals highlights – Verona 0-5 Fiorentina… by bettermusibetterclife