0

DEBI POD SREĆNOM ZVEZDOM: Mbapeov očajan pas ka Nejmaru mu doneo sjajan prvenac za PSŽ (VIDEO)

Objavljeno: 08.09.17 u 22:55

Pari Ser Žermen je sa ubedljivih 5:1 protutnjao kroz gostovanje Mecu, a gol na debiju za ‘svece’ upisao je preskupi novajlija Kilijan Mbape.

Golom Edinsona Kavanija Parižani su poveli, ali je do poluvremena stiglo izjednačenje preko Rivijera i bilo je jasno da će PSŽ morati da ubaci u veću brzinu kako bi došao do pobede.

To su i učinili u nastavku, a protagonista je bilo najnovije pojačanje Kilijan Mbape, koji je u 59. minutu postigao vrlo lep gol na debiju i to posle sopstvene nonšalancije i greške u dodavanju.

Pokušao je da nerezonskim pasom po visini prebaci odbranu i uposli Nejmara, a defanzivac domaćina je reagovao katastrofalno vratio loptu na nogu Mbapea, koji je to iskoristio da ‘punom’ pošalje topovsko đule u mrežu Meca.

Fantastičan način da debituje u dresu novog kluba.

Kasnije su Nejmar, Kavani drugim golom i Lukas samo potvrdili ubedljiv trijumf ‘svetaca’ od 5:1.