1

NASMEŠITE SE MOLIM: Mladog Rockova je skoro nemoguće savladati, sem ako to ne uradi ‘njegov’ saigrač (VIDEO)

Objavljeno: 26.08.17 u 21:06

Fudbalski klub Vojvodina dočekao je u 7. kolu Superlige Srbije Spartak iz Subotice u derbiju severne srpske pokrajine, a na poluvremenu gubi sa 1:0.

Bila je ‘stara dama’ bolji rivalu prvih 45 minuta, ali gubi od Spartaka. Sve zahvaljujući gluposti koju je napravio defanzivac Novosađana Renan. Naime, on je, u dosadašnjem delu prvenstva nesavladivog, Rockova prevario i namestio gol u 33. minutu Ivanoviću. Kapiten gostiju se samo zahvalio Brazilcu, a mladi golman je ostao u neverici. Snimak vratite na -29:03.