Fudbal Superliga Kine The Best Of
20:29 22.08.2017.

LIGA ŠAMPIONA AZIJE: Šangaj razmontirao Gvangžu, Leonardu dobar rezultat za revanš (VIDEO)

FOTO: REPRODUCAO/SINA.COM

Danas su odigrana dva meča četvrtfinala azijske Lige šampiona, jedan na istoku i drugi na zapadu, a već imamo prvo polufinalistu koji dolazi iz Kine.

Juče su Al Alin iz UAE i Al Hilal iz Saudijske Arabije igrali 0:0, a današnji program otvorio je derbi meč Kine. Šangaj SIPG je dočekao Gvangžu i slavio sa 4:0. Mrežu gostiju načeo je Hulk iz penala u 38. minutu. U nadoknadi vremena prvog poluvremena poviso je Van Šenčao. Od 60. do 62. minuta usledio je ‘blic krig’ Lu Veija. Kineski reprezentativac je postigao dva gola za konačnih 4:0.


All Goals AFC Asian Champions League… by milena-georgieva1

U Iranu je Persepolis dočekao Al Ahli iz Saudijske Arabije. Poveli su gosti golom Soma u 2. minutu. U 58. minutu je bivši fudbaler Partizana Leonardo povisio na 2:0. Do kraja meča su Kalilzadeh i Menša doneli izjednačenje Irancima 2:2, te ćemo polufinalistu dobiti tek posle revanša za tri nedelje.


0-2 Leonardo Souza Goal AFC Asian Champions… by milena-georgieva1

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...