Fudbal Domaći fudbal
18:56 19.08.2017.

SLS: Tesne, ali vredne pobede Rada i Bačke

Odigrane su prve dve utakmice šestog kola Superlige Srbije, a pobede su odneli Rad u Šapcu 2:1 i Bačka na svom terenu protiv Mladosti 1:0.

Rad je u ovom kolu išao na neugodno gostovanje u Šabac ekipi Mačve, ali je uspeo da se izvuče sa sva tri boda golovima u prvih 15 minuta.

Najpre je Lukić doveo ‘građevinare’ u vođstvo golom u četvrtom minutu, da bi 11 minuta kasnije Vladimir Volkov doneo dva gola prednosti gostima iz Beograda.

Sve što je domaćin uspeo do kraja meča bio je gol Matića sa ‘bele tačke’ u petom minutu nadoknade prvog poluvremena, ali se ispostavilo da je to bila slaba uteha za Mačvu.

U drugoj utakmici od 17 časova Bačka je na svom terenu napravila malo iznenađenje i savladala Mladost iz Lučana minimalnim rezultatom.

Superliga Srbije, 6. kolo:

Subota:

Bačka – Mladost L. 1:0 (1:0)

Mačva – Rad 1:2 (1:2)
(Matić p. 45+2 – Lukić 4, Volkov 15)

19.00 Spartak Ždrepčeva krv – Voždovac
20.00 Čukarički – Radnički Niš
20.00 Javor – Vojvodina

Nedelja:

20.00 Radnik S. – Zemun

Odloženo:

Borac Č. – Crvena zvezda
Partizan – Napredak

0
0

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...