0

KAKVO LUDILO: Gol Milvola koji će vas naterati da se zapitate šta se, zaboga, ovde izdešavalo? (VIDEO)

Objavljeno: 16.08.17 u 13:52

Fudbaleri Ipsviča i Milvola susreli su se u Londonu u okviru Čempionšipa, i uspešnija je bila ekipa Ipsviča rezultatom 4:3. Ali to nije ono najzanimljivije.

Da neće biti uobičajena utakmica videlo se već u 4. minutu, kada je Garner poravnao na 1:1, tri minuta nakon što je Valas doveo Milvol u vođstvo.

Pola sata kasije, bilo je 2:1 za goste golom Vaghorna, ali je Ipsvič imao vođstvo jedva 100 sekundi, pošto je Milvol stigao do 2:2 u 36. minutu preko Ejdena O’Brajena, a tom golu je prethodila jedna od najčudnijih i najsmešnijih akcija dosadašnjeg toka sezone:

Do kraja susreta Ipsvič je uspeo da dođe do trijumfa od 4:3.