0

SLS: Voždovac diše za vratom Zvezdi, Radniku bod u Surdulici (FOTO)

Objavljeno: 14.08.17 u 22:29

Odigrana su tri poslednja meča  5. kola Superlige Srbije u kome su dve pobede odnele domaće ekipe, dok na trećem meču nije bilo golova.

Voždovac nastavlja tamo gde je stao. Četa Ilije Stolice posle pet odigranih kola ne zna za poraz. ‘Zmajevi’ su vezali četvrtu pobedu, sa 1:0 savladan je Javor i nastavljena je trka za Crvenom zvezdom na prvom mestu. Gol odluke postigao je Ješić u 65. minutu na asistenciju Mašovića.

Radnik je uspeo da osvoji novi bod na strani. Surduličani su gostovali u Lučanima, domaćin je bio bolji tokom 90 minuta, ali su gosti na kraju zadovoljniji – 0:0.

Goleada je viđena u Subotici. Mačva je dva puta vodila, prvo preko Protića u 29. minutu, ali je Nikolić u 41. minutu izjednačio na 1:1. Jovanović je ponovo doveo Šapčane u vođstvo, ali je Ivanović izjednačio iz penala. Pobedu ‘golubovima’ u 83. minutu doneo je Glavčić.