SLS: Dan završen pobedama Napretka i Radničkog

Objavljeno: 14.08.17 u 01:09

Prvi dan pete runde domaćeg šampionata završen je pobedama domaćina.

Napredak je sa 3:1 porazio Borac, dok je Radnički rezultatom 2:0 porazio Rad.

Kruševljani su ponovo odigrali dobru utakmicu kao i kada su ubedljivo savladali Bačku i nastavili sa pobedama nakon dva vezana poraza i samo jednog boda iz prva tri kola. Tim iz Kruševca je poveo preko Uroševića u 42. minutu, da bi prednost uvećao Silvić sa bele tačke u 58. minutu igre. Na oko 20 minuta do kraja je pogodio i Vukanović za ubedljivu prednost, da bi Sajčić sa drugog penala na ovoj utakmici postavio konačnih 3:1.

Nišlije drže priključak sa najboljim ekipama Superlige. Radnički za sada ima samo jedan poraz, i to onaj od Crvene zvezde, kao i tri pobede uz jednu utakmicu koja je bila odložena. Lazar Arsić je nakon dva gola u prošlom kolu i u ovom bio precizan i postigao pogodak za 1:0, da bi Stojanović postavio konačan rezultat u 77. minutu.