Fudbal Evrokupovi The Best Of
10:25 02.08.2017.

PLJUŠTE UVREDE IZ PIREJA: Legenda Olimpijakosa izvređala Partizan i Grobare! (FOTO)

FOTO: STARSPORT

Legendarni fudbaler Olimpijakosa napravio je svojevrsnu uvertiru u revanš sa Partizanom tako što je osuo paljbu po srpskom šampionu.

Ekspedicija Partizana sinoć je odradila zvaničan trening na ‘Karaiskaki’ stadionu i odmah je naišla na neprijatnosti. Oko 50-ak navijača kluba iz Pireja je dočekala fudbalere srpskog prvaka i vređala ih, a najviše je na udaru bio Uroš Đurđević.

To na zvaničnom treningu gostiju u Beogradu nije bio slučaj, ali opet ima onih koji smatraju da je ‘u Humskoj džungla’, a u Atini nije.

Naime, član uprave Olimpijakosa i nekadašnji fudbaler tog kluba, Savas Teodoridis, smatra da Partizan želi da izazove prekid i da mu je to jedina šansa večeras.

– Apelujem na navijače Olimpijakosa: Partizanova jedina nada je da se fudbal gurne u drugi plan, a da se izazovu incidenti, dođe do prekida meča i kažnjavanja. Zato molim naše navijače da vode računa o ponašanju. Igrali smo u džungli u Beogradu, ne smemo da im odgovorimo istom merom – ispalio je Teodoridis.

U prvom meču bilo je par petardi koje su pale na teren i flaše na poluvremenu kod tunela, ali osim toga i ustaljene pesme sa tribina za Olimpijakos, nije više bilo incidenata, a gosti su na terenu dočekani vrlo srdačno.

FOTO: STARSPORT

Večerašnji meč igra se od 20:45h na rasprodatom ‘Karaiskakiju’ a Grci brane 3:1 iz prve utakmice.

0
0

Komentari

  1. Dusko Radovic каже:

    Ajde cigani malo da bereta karton posto niste hteli da citate Duska Radovica.

    0
    0
  2. Miks каже:

    Ne glodaru vas lavor je najbolji kme kme

    0
    0
  3. malina каже:

    sAmo da obavestim doticne narikace da u grckoj nazivaju paok ciganima. neka vam je srecno tzv bratsvo

    0
    0
  4. markoonb каже:

    Picke ciganske.Nisu oni videli stadiona izopacenici jedni.Da li je njihova rupa dublja nego od njihove brace gejlija?

    0
    0
  5. ГЦГ каже:

    Пичкке циганске!
    Они играли у џунгли!
    А како се зове та ваша рупа, смрадови

    0
    0
    1. brat delija каже:

      Hahaha govna grobarsla kada vi vredjate i pevate pogrdne pesme to je u redu a kada vas neko vredja onda“mamice on me dira kmeeee“

      0
      0
      1. Darko pfc каже:

        Smradu Ciganski pa ceo zivot si hendikepiran. Zato ce da vas Sparta kara kao i mi u Derbiju.

        0
        0
        1. Milan каже:

          Ko je hendikepiran videces uvidom u dosadasnje uspehe dva kluba…Cinjenice ne mogu da se spinuju…Seti se one poslovice:
          „Videla zaba da se konj potkiva“
          A, da, ti od skole verovatno imas msli odmor…

          0
          0
      2. Pedja каже:

        Majmune jedan ovde dilejo niko ne govori o pesmama nego o upadu na trening i dizanje tenzija od strane njihove uprave….ciganlija su kao i vi sto ste….iste ste ljudske ljige jer dok vase javbe locnosti preko pinka voditelji, milivojevic i ova dva uz svlacionice direktno slave poraz vama uzvraca gospodin petric nakon meca sa radom….nikad nisam cuo da je jedna javna licnost partizana likovala javno kod poraza cz u evropi….vi stalno jer mrzite do nemerljivih granica jer ste razmazena drzavni projekat koji bez drzavne sise ne bi znao da funkcionise….a ovoj nazovi legendi samo da porucim da ostavi te izlizane fraze o srbiji jer ste vecu cigani nego sto znate, zato ste i u buli kao drzava jer vas nimo ozbiljno ne gleda

        0
        0
      3. ГЦГ каже:

        Не кмечимо нити се жалимо, само ћемо вас треснути преко уста. А ноћас ћемо прво јебати њих у Пиреју а онда вас у дербијима с обје стране брда

        0
        0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...