Fudbal Evropske lige
21:15 25.06.2017.

MINO RAJOLA: Otkrio je gde bi Ibrahimović mogao da nastavi fudbalsku karijeru

FOTO: Zlatan Ibrahimović

Agent fudbalera Zlatana Ibrahimovića rekao je danas da bi njegov klijent sledeće sezone mogao da igra u Italiji.

Agent Mino Rajola rekao je za Skaj Italija da su za 35-godišnjeg Ibrahimovića zainteresovani brojni svetski klubovi, a da je ‘moguć’ prelazak u italijansku Seriju A. 

– Brojni klubovi su zainteresovani za Ibrahimovića, takođe i iz američke MLS lige, ali bi i odlazak u Italiju bio moguć, naveo je Rajola.

– Napoli? Sve je moguće, ali mislim da Napoli neće biti njegov sledeći klub, dodao je on.

Mančester junajted je odbio da produži ugovor sa švedskim napadačem, pošto će se Ibrahimović tek sledeće godine vratiti na teren, kada se oporavi od operacije ligamenata. On se povredio u utakmici protiv Anderlehta u Ligi Evropa, a Rajola je tada rekao da će se njegov klijent vratiti na teren.

Ibrahimović je prošlog leta kao slobodan igrač iz Pari Sen Žermena prešao u Mančester junajted, za koji je odigrao 46 utakmica i postigao 28 golova

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...