0

SLS: Vojvodini pripala bitka za poziciju ‘tri’ i borbu za Evropu

Objavljeno: 06.05.17 u 21:30

U poslednjem meču dana plej-ofa Superlige Srbije Vojvodina je u Novom Sadu savladala Mladost iz Lučana 2:1 (1:0) i sada je veoma blizu overe trećeg mesta na tabeli.

Bilo je neizvesno u ‘srpskoj Atini’. Vojvodina je povela golom Malbašića u 44. minutu. ‘Stara dama’ je imala i igrača više zbog isključenja jednog fudbalera gostiju, ali je Milosavljević u 86. minutu uspeo da izjednači na 1:1. Kada su svi pomislili da će Lučanci odneti bod u Dragačevo, Malbašić je u 89. minutu postigao novi gol sa penala za slavlje Vojvodine i beg Mladosti na trećem mestu na tabeli koje vodi u kvalifikacije za Ligu Evrope.

U plej-autu je Čukarički kao gost savladao Bačku 4:2 golovima Jovanovića, Kajevića i Obradovića dva. Za domače su strelci bili Bajić i Balabanović. Borac je u Čačku sa 1:0 savladao Metalac golom Mihajlovića u 83. minutu i veoma je blizu opstanka u ‘eliti’.

[stextbox id=“hotsport_text_box“]SUPERLIGA SRBIJE, 34. KOLO

PLEJ-OF

Petak:
Javor – Partizan 1:2 (0:0)
/Eliomar 62 – Đurđević 47, 55 pen/

Voždovac – Crvena zvezda 3:2 (2:0)
/Anđelković 14. autogol, Dražić 36, Srećković 88 – Luković 71. penal, Poletanović 90+3/

Vojvodina – Mladost Lučani 2:1 (1:0)