0

SERIJA A: SMS i ‘nebesko plavi’ nemoćni protiv Napolitanaca (VIDEO)

Objavljeno: 09.04.17 u 22:35

U poslednjoj utakmici 31. kola italijanske Serije A Napoli je savladao Lacio u Rimu rezultatom 3:0 (1:0).

Iako se Lacio nalazi u dobroj formi i naletu posle eliminacije Rome iz polufinala Kupa Srbije, nije mogao da ozbiljnije zapreti Napoliju koji je bez puno muka ‘pokorio’ Rim.

Golovima Kaljehona u 25. i Insinjea u 51. minutu Napoli je ‘slomio otpor’ ‘lacijala’, a zatim je tačku na utakmicu stavio Insinje svojim drugim golom u drugom minutu nadoknade.

Sergej Milinković-Savić ponovo je odigrao svih 90. minuta za Lacio, a u 54. minutu zaradio je i žuti karton.

Napoli je tako nastavio poteru za Juventusom, dok će Lacio i pored ovog poraza nastaviti da se bori za Ligu šampiona.