0

PREMIJER LIGA: Čelsi nastavlja da gazi ka tituli, pregažen i Bornmut! (VIDEO)

Objavljeno: 08.04.17 u 20:40

Ekipa Antonia Kontea nastavlja suvereno da gazi ka naslovu prvaka, pošto su u utakmici 32. kola Premijer lige slavili na gostovanju Bornmutu rezultatom 3:1.

Najveći deo posla „plavci“ su na jugu Engleske odradili već u uvodnoj četvrtini utakmice, kada su majstorijama Dijega Košte u 17. i Edena Azara tri minuta kasnije došli do kapitalne prednosti.

Tim kao što je Čelsi ovakvo vođstvo ne ispušta, ali da u drugo poluvreme ne uđu baš tako bezbrižno postarao se Džošua King u 42. minutu, sjajnim pogotkom smanjivši zaostatak svog tima na 2:1.

Ipak u nastavku meča londonski tim nije daš šansu domaćinu da ih ozbiljnije ugrozi, a konačan rezultat postavio je u 68. minutu Markos Alonso prelepim pogotkom iz slobodnog darca.

Bournemouth 1-3 Chelsea – All Goals… by fabiolafarrelly

Totenhem – Votford 4:0 (3:0)