0

GOLEADA: Čuka posle samo dva minuta stigla do izjednačenja, Boaći doneo novu prednost Zvezdi (VIDEO)

Objavljeno: 19.03.17 u 16:14

Čukaričkom je bilo dovoljno samo dva minuta igre u drugom poluvremenu da stigne do izjednačenja protiv Crvene zvezde 2:2.

Ožegović je u 47. minutu sjajno uposlio Zorića, koji je možda bio u ofsajdu, zastavica je ostala dole, ali je Manojlović odbranio. Lopta se odbila do Zorića, on je sada ubacio na peterac, a tamo je Kajević smestio u mrežu za 2:2.

(Izvor: YouTube/WM Media)

Ipak, samo nekoliko minuta kasnije Milić i Petković su odigrali dupli pas, lopta je skoro išla po gol liniji, a u mrežu je poslao Boaći za 2:3.