0

SLS: Preokret Čukaričkog, Voždovac pregazio Bačku, Radnik poražen u Kruševcu (FOTO)

Objavljeno: 12.03.17 u 16:56

Nakon mečeva koji su počeli od 15 časova u Superligi Srbije, defintivino najzadovoljniji može da bude sastav Čukaričkog, koji je nakon preokreta stigao do pobede nad Borcem u Čačku, a pobede su zabeležili i Voždovac protiv Bačke, Rad nad Spartakom, dok je Napredak bio bolji od Radnika i tako prekinuo niz loših rezultata.

Čukarički je na gostovanje u Čačku otišao u dobroj formi, ali nije sve išlo po planu, pošto je Borac vodio prvo 1:0, pa 2:1, golovima Jovanovića i Tijaga, dok je pogodak za Čukarički delo Nemanje Obradovića.

U drugih 45 minuta uspeli su gosti da preokrenu pogocima Bojića u 62. i 75. minutu, i tako nastave uspon na tabeli.

Voždovac je protiv Bačke odigrao možda i najbolji meč sezone. „Zmajevi“ su sa 4:0 savladali goste, uz tri gola u drugom poluvremenu i promašen jedanaesterac.

Promašeni jedanaesterac viđen je i na susretu u Kruševcu, gde je Radnik mogao do boda protiv Napretka, ali je na kraju domaći tim uspeo da sa 2:1 konačno zabeleži pobedu u prolećnom delu šampionata.

Na Banjici je Rad sa 2:0 savladao Spartak iz Subotice, dok je u Nišu Novi Pazar napravio iznenađenje i uspeo da ostane neporažen na Čairu, pošto je utakmica završena 2:2.