0

SERIJA A: Nestvarni Inter! O ovom meču će se pričati! (VIDEO)

Objavljeno: 12.03.17 u 17:04

Fudbaleri Intera pregazili su Atalantu sa 7:1 u meču 28. kola Serije A, i na taj način preskočili tim iz Bergama na mestu koje vodi u Ligu Evrope.

Pobednik je već bio odlučen u 26. minutu, kada je Mauro Ikardi postigao svoj treći pogodak na meču i doveo Inter do 3:0, a osam minuta kasnije bilo je jasno da Atalantu očekuje potop – dva gola Banege i 5:0.

Uspeli su igrači gostujućeg tima da smanje na 5:1 preko Frojlera, ali to je bilo sve. Do kraja su primili još dva gola, i to preko svog bivšeg saigrača Galjardinija, te nakon trećeg gola Banege, za velikih 7:1.

(Youtube/Canal do Bruxo)

Na ostalim mečevima bilo je takođe mnogo golova, pa je Udineze savladao Peskaru na gostovanju sa 3:1, Kjevo je protiv Empolija brojao do 4:0, Napoli je Krotone ispratio sa tri gola u mreži, dok je podbacila Fiorentina, koja je sa 1:0 bila bolja od Kaljarija.