2

ŠPANIJA U ČUDU: Zašto Mesi nije slavio gol u 90. minutu protiv Leganesa? (FOTO) (VIDEO)

Objavljeno: 20.02.17 u 18:32

Mnogi se pitaju šta je zapravo razlog, a ‘scenarija’ ima nekoliko.

Kao što je u Srbiji sinoć tema broj jedan bio okršaj Partizana i Crvene zvezde u finalu Kupa Radivoja Koraća, tako se najveći deo Pirinejskog poluostrva sinoć šta se dešava sa Barselonom i Lionelom Mesijem.

Katalonci su do pobede došli tek u 90. minutu i to sa ‘bele tačke’, a iako je Argentinac postigao dva gola, kao i taj pobedonosni iz penala, nije ga proslavio gotovo nijednom pozitivnom reakcijom.

GENIJALNA FORA: Ronaldo 15 godina kasnije otkrio zašto je nosio ‘čuvenu’ frizuru (VIDEO)

Osim zagrljaja sa Nejmarom, Mesi je bez osmeha pognuo glavu i nastavio dalje. Zbog čega? Svi se pitaju.

Najviše je onih koji smatraju da ga je veoma pogodio poraz u Parizu od 0:4 protiv PSŽ-a, mada ima i mišljenja da je Mesi sve više okrenut protiv trenera Luisa Enrikea.