0

SERIJA A: Milan slavio protiv Viole na ‘San Siru’, nastavlja se trka za Evropu (VIDEO)

Objavljeno: 19.02.17 u 23:26

Ekipa Vićenca Montentele slavila je protiv Fiorentine u meču 25. kola Serija A rezultatom 2:1.

Sve zanimljivo u ovom meču desilo se tokom prvog poluvremena, kada smo videli jednu vrlo zanimljivu utakmicu.

„Rosoneri“ su poveli u 16. minutu preko Juraja Kucke, koji je iskoristio dobar centaršuta Hozea Sose, da bi samo četiri minuta kasnije poravnao Nikola Kalinić na dodavanje Kijeze.

Ipak pre odlaska na odmor prednost Milanu vratio je Đerar Delofeu. Nakon što mu je Pašalić doturio loptu, španac ju je povukao par koraka a zatim preciznim udarcem pogodio donji desni ugao gola „Viole“.

U drugom poluvremenu tempo meča je prilično opao i viđeno je jako malo toga. Na kraju domaćin je uspeo u svojoj nameri da sačuva svoj gol i upisao pobedu u ovom derbi meču.

Izvor:Youtube/JUST CALCIO 2