Fudbal Domaći fudbal
21:58 11.02.2017.

LEONARDO, PONOVO: Imam ponude, u nekim zemljama još uvek traje prelazni rok (VIDEO)

FOTO: STARSPORT

Navijači crno-belih ne mogu da dočekaju dan kada će Brazilac i definitivno ostati u Humskoj.
Jedna od najburnijih zima u taboru Partizana, najbolji igrač, Leonardo, je bio na pragu da ode, odlučio je da ostane, ali ipak nije sve gotovo.

U razgovoru sa novinarima SOS kanala je Leo rekao da još uvek postoje interesovanja raznih klubova za njegove usluge, i da će se u narednim danima videti kakva je njegova budućnost.

– Imam ponude raznih klubova koje ne bih izdvajao, ali zadovoljan sam što sam ostao u Partizanu. Ivica Iliev i navijači su me ubedili da treba da ostanem, mada još u nekim zemljama traje prelazni rok i još nije završena stvar. Uglavnom, ako ostanem, to se neće odraziti na moje igre, kazao je ofanzivni vezista.

Leonardo je pričao i o tome kako je ovo njegova najbolja sezona u karijeri, kao i da mu je najvažniji gol onaj iz derbija.

– Đurđević i ja možemo da održimo ovakav nivo, iako ja imam neke bolove, ali to nije ništa strašno. Možda možemo i da se poboljšamo, rekao je Leo o svom tandemu u ofanzivi ‘parnog valjka’.

(Izvor: YouTube/Sos Kanal)

0
0

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...