0

SURDULIČANI UBEDLJIVI: Radnik bolji od Dinama iz Vranja nakon preokreta (FOTO)

Objavljeno: 28.01.17 u 16:55

Fudbaleri Radnika iz Surdulice odigrali su drugi meč u okviru priprema za prolećni deo Superlige Srbije, i pred oko stotinak gledalaca savladali Dinamo iz Vranja rezultatom 4:1.

Utakmica je odigrana u Surdulici, a poveo je Dinamo u petom minutu preko Zoranovića, što je bio konačan rezultat prvog poluvremena.

Ipak, početkom drugog poluvremena Frensis je poravnao na 1:1, da bi deset minuta kasnije, u 60. minutu Radović preokenuo na 2:1, a potom je isti igrač svojim drugim golom u 71. minutu doveo Radnik do 3:1.

Konačan rezultat i definitivnu overu pobede postavio je Jovanović u 83. minutu.