0

PLJUŠTE LEPI GOLOVI: Fantastičan slobodnjak Vilijana i volej koji je Totenhem bacio u ‘nok daun’! (VIDEO) (ANKETA)

Objavljeno: 28.01.17 u 17:18

Trenutno su na programi brojni mečefi engleskog FA kupa, a golovima su pažnju privukli mečevi londonskih Premijerligaša.

Čelsi trenutno odrađuje rutinski posao protiv člana Čepmionšipa, ekipe Brentforda, protiv kojih na poluvremenu vode sa 2:0.

Posebno lep bio je vodeći pogodak „plavaca“ iz 14. minuta, a koji je delo Brazilca Vilijana, koji je majstorski pocepao mrežu gostiju iz slobodnog udarca.

Sa druge strane njihov gradski rival Totenhem, nije ni u malo prijatnoj situaciji, pošto nakom prvih 45 minuta, imaju zaostatak od 2:0, protiv Vikomba, ekipe z četvrtog ranga Engleske.

I na ovom meču viđen je jedan vrlo lepo pogodak, čiji je stralac bio Pol Hejs, koji je sjajnim volej udarcem pogodio malu mrežu gola „pevaca“.