0

SERIJA A: Juventus za 17 minuta završio posao protiv Lacija (VIDEO)

Objavljeno: 22.01.17 u 14:29

Navijači Juventusa zadovoljni su posle novog trijumfa u Seriji A, ovog puta nad Lacijom rezultatom 2:0 (2:0) u 21. kolu.

Juventusov napad radi kao navijen i igra taman koliko je potrebno za lake i ubedljive pobede. Danas je to bio slučaj u meču protiv Lacija na ‘Juventus areni’ rezultatom 2:0.

Do te prednosti ‘Stara dama’ je stigla već u 17. minutu i do kraja je bilo jasno da bodovi ostaju u Torinu. Paolo Dibala je postigao fenomenalan gol u petom minutu.

OVO MOŽE SAMO DIBALA: ‘Topovski udar’ Argentinca pocepao mrežu Lacija (VIDEO)

Svega 12 minuta kasnije Gonzalo Iguain je postavio konačan rezultat susreta.

Do kraja je i Lacio imao svoje šanse, ali mnogo ređe nego što je to činio Juventus, pa se nameće zaključak da ‘nebesko plavi’ mogu biti zadovoljni kako su prošli u ovom meču.

(Izvor: youtube / Shchekoldin1Comps)