0

SERIJA A: Bude li se Italijani? Sjajan meč u Milanu, Napoli bolji od ‘rosonera’ (VIDEO)

Objavljeno: 21.01.17 u 23:19

Fudbaleri Napolija zabeležili su pobedu nad Milanom u meču 21. kola italijanske Serije A rezultatom 2:1.

Milan je dočekao Napoli sa željom da prekine lošu seriju od samo jedne pobede u prethodne četiri utakmice, ali se pokazalo da su Napolitanci veoma tvrd orah.

Trenutno drugoplasirana ekipa Serije A je na samom početku meča stavila Milanu do znanja da se neće tako lako domoći pobede, i nakon devet minuta bilo je 2:0, golovima Insinjea u 6. i Kaljehona tri minuta kasnije.

Uspeo je Milan u 37. preko Kucke da smanji na 2:1, ali to je bilo sve. Odoleli su gosti napadima „rosonera“, i odneli tri boda koja im ostavljaju nadu da će uspeti da svrgnu Juventus sa trona, pošto trenutno imaju samo bod manje od „Stare dame“, uz, doduše, dve utakmice više.

A upravo će Milan za tri dana imati šansu da pomogne Napoliju, pošto ga očekuje jedan od najvećih derbija na svetu, protiv Juventusa.