6

FANTASTIČNA ZVEZDA: Crveno-beli deklasirali Ankaran za dobar početak priprema (VIDEO) (FOTO)

Objavljeno: 21.01.17 u 18:51

Crvena zvezda je od 17 časova igrala svoj prvi kontrolni meč na pripremama u Sloveniji protiv drugoligaša Ankarana, a crveno-beli su stigli do veoma ubedljivog trijumfa – 7:0.

U prvih 45 minuta viđen je samo jedan pogodak, i to kapitena Aleksandra Lukovića u 15. minutu, a u drugom periodu viđena je prava kanonada.

Prvo je Andrija Luković sa penala povećao na 2:0, a nedugo zatim je Srđan Vujaklija upisao svoj prvenac u crveno-belom dresu.

Možda i detalj koji će se najviše svideti navijačima dogodio se u 67. minutu, kada je mladi Vanja Vučićević postigao gol za 4:0.

Do kraja susreta, Milić je postigao takođe prvi gol za Zvezdu, dok je Vujaklija debi u novom klubu obeležio het-trikom.

Božović je promenio sastav na poluvremenu, pa je utakmicu odigralo 22 različita fudbalera u crveno-belom.