Fudbal Domaći fudbal Transferi
20:28 11.01.2017.

EVROPSKI KLUBOVI STALI U RED: Veliko interesovanje za defanzivca superligaša

FOTO: FK SPARTAK SUBOTICA

Za Aleksandra Radovanovića postoje tri ekipe iz Evrope, koje zele da ga angažuju u januaru.
Za dobar učinak Radovanovića u dresu Spartaka iz Subotice dokaz su interesovanja evropskih klubova za defanzivca.

Samo šest meseci je bilo dovoljno da bivši štoper Mačve i OFK Beograda postane oslonac u odbrani subotičke ekipe, a njegov potencijal je na ceni.

Poznato je da naši klubovi uglavnom egzistiraju od prodaje igrača, tako da ne bi bilo ništa neobično da već nakon šest meseci dođe do rastanka 23-godišnjek igrača i Spartaka.

Kako saznaje HotSport, Radovanović se nalazi na meti tri kluba: Spartak Trnave iz Slovačke, turskog Istanbula BB i Volfsberg iz Austrije.

Na potezu je rukovodstvo „golubova“ na čelu sa predsesnikom Draganom Simovićem.

0
0

Komentari

  1. Predrag каже:

    Decko je ogroman potencijal plus igra levom nogom, a takvih je malo.Bravo za momka i treba da ide iz ove propasti!!!

    0
    0
  2. Navijac каже:

    Zvezda i partizan dovode polu igrace, neka dodju u suboticu i vide pravog stopera, koji ima skok, tehniku i zna da igra. Bravo za ovog momka

    0
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...