0

PREMIJER LIGA: Čelsi ‘minimalcem’ slavio protiv Palasa (VIDEO)

Objavljeno: 17.12.16 u 15:42

Golom Dijega Košte u finišu prvog poluvremena plavci savladali gradskog rivala u uvodnoj utkmici 17. kola engleskog šampionata.

Čelsi je nastavio da niže sjajne rezultate savladavši na gostujućem terenu ekipu Kristal Palasa sa 1:0, golom Dijega Košte u 44. minutu. Iako nije bio preterano zapažen na terenu španski reprezentativac je po ko zna koji put pokazao klasu, iskoristio svoju jedinu pravu šansu na meču i ispostaviće se doneo nova tri boda svom timu.

Izabranici Antonia Kontea su tako upisali su jedanaestu pobedu u nizu u Premijer ligi, pa će i posle ovog kola imati minimalno šest bodova viška u odnosu na najbliže pratioce.

( Izvor: Youtube/Futboleros TV 2016)

Kristal Palas – Čelsi 0:1 (0:1)