0

SERIJA A: Juventus ne posustaje (VIDEO)

Objavljeno: 03.12.16 u 23:50

Fudbaleru Juventusa savladali su Atalantu u meču 14. kola Serije A rezultatom 3:1.

Atalanta je na „Juventus arenu“ stigla sa nadom da može do iznenađenja i nastavka serije pobeda, ali je već u 19. minutu na semaforu bilo 2:0 za domaći tim, nakon što su Aleks Sandro i Rugani na asistenciju Pjanića postigli po gol.

To je bio rezultat prvog poluvremena, da bi u drugih 45 minuta Juventus preko Mandžukića rešio pitanje pobednika, a Fruler je osam minuta pre kraja mogao samo da smanji prednost počasnim golom.

Jutentus nakon 14 utakmica zauzima ubedljivo prvo mesto sa 36 bodova, sedam više od Rome i Milana koji dele drugo mesto.