0

SERIJA A: Inter umalo da od gotovog napravi veresiju (VIDEO)

Objavljeno: 28.11.16 u 22:58

Inter je posle 19 minuta vodio sa 3:0, a na kraju je ‘čupao bodove’ protiv Fiorentine za konačnih 4:2 (3:0) na kraju 14. kola italijanske Serije A.

Prvo je u trećem minutu sevnula ‘bomba’ Brozovića sa ivice šesnaesterca, zatim je u devetom Kandreva iskoristio odbitak od golmana ‘viole’, da bi u 19. minutu Ikardi promešao odbranu gostiju i zatresao mrežu za munjevitu i ogromnu prednost Intera.

Nadu gostima dao je Kalinić u 37. minutu, da bi posle 17 minuta igre u nastavku Iličić prepolovio prednost ‘nero-azura’ za neizvesnu završnicu meča.

Treba reći da je Interu znatno posao olakšalo isključenje i direktan crveni karton Rodrigezu u završnici prvog poluvremena.

Imali su gosti iz Firence svoje šanse da naprave potpuni povratak i izjednačenje, ali kada ih nisu iskoristili, Ikardi je stavio tačku svojim drugim golom na utakmici u prvom minutu nadokade.

(Izvor: youtube / ALXrecords2)