0

PRIMERA: Bejl se raspucao pred gostovanje Srbije (VIDEO)

Objavljeno: 06.11.16 u 14:03

Posle 11 odigranih kola španske Primere lider prvenstva ostaće Real Madrid koji je sa 3:0 (2:0) deklasirao Leganes.

Bila je to igra ‘mačke i miša’. Ruku na srce ‘kraljevski’ klub se dugo mučio da povede protiv gradskog rivala, ali ga je i slomio za svega osam minuta. Igrao se 38 kada je Isko sjajno uposlio Bejla, ovaj izašao sam na golmana, prošao ga i pogodio praznu mrežu. Real je do poluvremena postigao još jedan gol, igrala se nadoknada vremena kada je Kros centrirao, Morata loptu spustio Bejlu, a Velšanin postigao drugi gol i tako pokazao da je u dobroj formi pred utakmicu sa Srbijom u kvalfikacijama za SP.

Konačnih 3:0 u 76. minutu postigao je Morata na asistenciju sjajnog Krosa. Ronaldo se ponovo nije ‘upisao’ u listu strelaca, zaradio je samo žuti karton zbog nervoze. Real je ostao lider prevenstva sa 27 osvojenih bodova, pet više od Barselone koja ima utakmicu manje.