0

SERIJA A: Katastrofa Intera, goleada u Kaljariju, Maksimović doneo pobedu Napoliju sa igračem manje (VIDEO)

Objavljeno: 23.10.16 u 17:25

Fudbaleri Intera doživeli su četvrti poraz na devet mečeva, a ovaj put skalp Neroazurima skinula je Atalanta. Fiorentina je u pravoj kiši golova postigla pet a primila tri u Kaljariju, dok je Napoli golom Nikole Maksimovića došao do celog plena protiv Krotonea.

Sezona za zaborav Intera već posle devet kola! Devet mečeva, tri pobede, dve nerešene utakmice i čak četiri poraza dovoljno je za očajno 13. mesto ekipe koja se nadala da će ove godine konkurisati za najviši plasman.

Ovog puta, Atalanta je bila bolja, i to golom Pinilje u 88. minutu iz penala. Prethodno je Atalanta povela u 10. minutu preko Masijela, da bi Eder u 51. Interu dao nadu da može do preokreta.

(Youtube/AshFootball)

Kaljari i Fiorentina su odigrali sjajan meč. Poveo je Kaljari u drugom minutu, ali je gol Di Đenara bio uzaludan, jer su Kalinić u 20, 40. i 53, kao i Bernardeski u 26. i 32. preokrenuli na 5:1. Do kraja susreta tim Kaljarija je uspeo da smanji na 5:3, ali to je bilo sve.

(Youtube/Football Channel 2nd)

Torino našeg Siniše Mihajlovića došao je do boda protiv Lacija golom potencijalnog reprezentativca Srbije Adema Ljajića iz penala u 91. minutu. Prethodno, Falke je doveo Torino u prednost u 20. minutu, ali su u drugom poluvremenu gosti preokrenuli preko Imobilea i Murđije.

(Youtube/Gol e highlights)

U strelce se upisao i Nikola Maksimović, i to golom koji je praktično Napoliju doneo pobedu, pošto je Maksimović bio strelac drugog pogotka, a ekipa Krotonea je u 89. minutu postigla gol preko Rosija. Prethodno, prednost Napoliju doneo je Kaljehon u 17, a Maksimović je svoj gol dao u 33. minutu meča.