0

SLS: Vojvodina u sjajnom meču tek u nastavku slomila otpor ‘zmajeva’ (FOTO) (VIDEO)

Objavljeno: 21.10.16 u 20:12

U prvom meču 13. kola Superlige Srbije, Vojvodina je u Novom Sadu savladala Voždovac sa 3:1 (0:0) i makar na jedan dan smanjila zaostatak za liderom.

Utakmica na ‘Karađorđu’ bila je izuzetno zanimljiva za gledanje, o čemu svedoče četiri pogotka. Ipak, dva više postigla je Vojvodina i tako je došla do vredne pobede na startu 13. kola Superlige.

Prvo poluvreme nije donelo puno šansi, ali je zato u drugom viđen potpuno drugačiji i mnogo zanimljiviji fudbal.

Sve je počelo golom Filipa Malbašića posle greške odbrane ‘Zmajeva’ za 1:0 za domaće. Ali, samo sedam minuta posle toga gosti su došli do izjednačenja. Stojanović je savladao Kordića za 1:1.

Lalatovićev tim, znao je šta želi i to je i dobio na kraju. Golovima Paločevića i Trujića na asistenciju prethodnog stralca, Voša je stigla do trijumfa i dolaska na samo ‘minus dva’ u odnosu na Crvenu zvezdu koja sutra od 15 časova gostuje u Subotici.

(Izvor: youtube / Sport Nation)