0

SERIJA A: Roma bolja od Napolija, Maksimović se nije proslavio (VIDEO)

Objavljeno: 15.10.16 u 17:04

U prvom meču 8. kola Serije A u velikom derbiju na „San Paulu“ Roma je pobedila kao gost Napoli 3:1 (1:0).

Kako će Napoli bez Milika? Nikako. Već u prvom meču na svom terenu demoliran je od Rome 3:1. Igrao se Kulibali u 43. minutu sa loptom u svom kaznenom prostoru, Salah je to iskoristio, oduzeo mu je, dodao do Džeka, a ovaj pogodio za 0:1.

Drugo poluvreme je počelo drugim golom za Rimljane. Florenci je centrirao iz slobodnog udarca, a Džeko se samo poklonio – 0:2. Napoli se u igru vratio svega četiri minuta kasnije. Centrirao je Gulam, a Kulibali se koliko toliko iskupio za grešku kod prvog gola – 1:2. Ipak, u 81. minutu sjajna akcija „vučice“, De Rosi je uposlio Salaha, a ovaj postavio konačnih 1:3.

Za Napoli je 90 minuta igrao Nikola Maksimović, ali se nije proslavio protiv Džeka i raspoloženog Salaha.