0

SLS: Vojvodina prati Zvezdu, Čukarički nikako da slavi sa Petrićem

Objavljeno: 02.10.16 u 21:18

Kompletirano je 11. kolo Superlige, a pored Partizana pobede su večeras ostvarili Vojvodina, Novi Pazar i Napredak.

Posle pobede Crvene zvezde, kasnije i Partizana, trijumf u 11. kolu Superlige ostvarila je i Vojvodina. ‘Lale’ su na svom ‘Karađorđu’ bile bolje od Metalca i to ‘minimalce’, a jedini gol postigao je Meleg u 13. minutu.

Voša je od 80. minuta igrala i sa igračem manje, ali je uspela da sačuva vođstvo i pobedu.

To nije pošlo da rukom Čukaričkom koji je od 36. minuta vodio protiv Borca iz Čačka golom Docića.

Međutim, Jovanović je u 57. minutu izjednačio na 1:1 i taj rezultat je ostao na snazi do kraja meča. Gordan Petrić je još bez pobede na klupi Čuke.