Košarka The Best Of
10:29 23.09.2016.

ĐORĐEVIĆ GA JE SILNO ŽELEO, ALI: Ovekovečeni Zvezdaš odlučio za koju će reprezentaciju igrati (FOTO)

FOTO: STARSPORT

Umešala se Srbija u njegov izbor, želeo je Aleksandar Đorđević veliko ‘pojačanje’ za nacionalni tim ‘orlova’, ali…

Silno ga je želeo Horhe Garbahosa, predsedni KS Španije, poslao mu zvaničnu ponudu, ali bezuspešno.

Svestan je bio i Aleksandar Đorđević da bi sa njim Srbija na dug period dobila velikog igrača i potencijalnu zvezdu evropske košarke, ali takođe bezuspešno.

ŠAMPION EVROPE SVE JAČI: Teo dobio novu ‘metu’ za lude asistencije, NBA šampiona (VIDEO)

Luka Dončić je ipak odlučio da obuče dres – Slovenije.

– Veoma sam zahvalan Real Madridu, gradu Madridu i Španiji, ali moj izbor je uvek bilo igranje za moju domovinu, Sloveniju – poručio je Dončić na svom Tviter profilu.

0
0

Komentari

  1. x каже:

    „…has always been….!“
    Steta, ali momak nije a ni otac mu nije dao da procita Djuru Jaksica“ . Otac bi hteo sablje i koplja/da li?/a sinmu jarca pecenog.
    Odnarodjenje, odsrbljivanje nase naroda je cudan fnomen. Drugi to ne rade bas tako lako. Ipak, ako nista drugo, imace jedan problem koliko god bio veliki igrac. Trofeja sa Slovenijicom videti nece. Braca ga bum oducila od kosarke!!!

    0
    0
  2. Marko каже:

    Pravi zvezdas!

    0
    0
  3. Simple Present Perfect каже:

    Ne kaže se „is been“ već HAS BEEN! Koliko se ja razumem u engleski jezik.

    0
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...