0

FOTO screenshot

PRIMERA: Očaj Sevilje, ni dva igrača više nisu dovoljna… (VIDEO)

Objavljeno: 17.09.16 u 20:51

Fudbaleri Sevilje odigrali su tek 1:1 protiv Eibara, iako su čitavo poluvreme imali jednog igrača više, a meč su završili sa dva.

Sevilja je imala priliku da se domogne prvog mesta na tabeli pobedom nad Eibarom, bar na jedan dan. No, Andalužani su tu priliku propustili, iako je pitanje kada će im se ukazati bolja.

Meč je bolje otvorio aktuelni osvajač Lige Evrope, i u 27. minutu preko Vijeta poveo sa 1:0. Da je posao završen pomislili su svi kada je Joel, kao poslednji igrač odbrane, napravio faul i dobio direktan crveni karton, pa je Sevilja sa golom prednosti i igračem više otišla na odmor.

No, drugo poluvreme donelo je iznenađenje u vidu gola Pedra Leonea u 64. minutu, za velikih 1:1.

U 87. minutu Eibar ostaje sa devet igrača na terenu, ali je isključenje Karilja prošlo nekažnjeno.