U okviru Elite Neon kupa, koji se održava na Adi Ciganliji, danas su dobijeni i prvi polufinalisti. Navijačima Partizana će se ishod najmanje svideti…
Nakon što je turski Altinordu savladao Vojvodinu sa 5:0 i obezbedio prolaz u polufinale, drugog polufinalistu dao je duel između Partizana i OFK Beograda.
OFK Beograd je poveo sa 1:0, potom imao penal koji je golman crno-belih Janković odbranio, da bi Pirić izjednačio posle solo akcije. Takođe, vredi spomenuti šut Cvetičanina iz punog trka, što je golman Romantičara Gočmanac zaustavio prelepom paradom.
Susret je završen rezultatom 1:1, da bi potom usledilo nešto krajnje neuobičajeno. Naime, oba tima su imala po pet bodova, istu gol razliku i, najzanimljivije – isti broj datih golova (oba tima su Vojvodinu savladala sa 3:0, sa Altinorduom su odigrali 0:0, dok je međusobni duel završen 1:1).
Kako su po svim parametrima bili izjednačeni, polufinalistu je dao fer plej koeficijent, pa je OFK Beograd, zahvaljujući jednom kartonu manje, prošao dalje.
Slična situacija bila je i u drugoj grupi, odakle su Rad i Krasnodar prošli, dok su Čukarički, uprkos sjajnim partijama prvog dana, i danski Boldkluben završili takmičenje.
ELITE NEON CUP 2016: Zvezda i Čukarički gaze sve pred sobom (FOTO)
Bas si pakostan i gurbet! Ostavi bre decu da igraju lopte, hbt Terza. Ako je tebi licnost , zapitaj se kome je jos. I da li ti pripadas onoj Srbiji tersmen-a koji su najbolji staz stekli u zatvorima. Kad to sebi, ali razumski ako mozes, odgovoris, onda pricaj o Partizanu.
Decacima pozdrav i zelim im da svi potpisu profi ugovore, ako bog da! Pa na derbiju da razvalite malu krzavu nulericu!Hehe!
Terza usao u svlacionicu…A i taj penal… partizanu nisu svirali penal od prvog Srpskog ustanka…