4

(FOTO: STARSPORT)

SLS: Ubedljivi Partizan razbio Rad u Humskoj (VIDEO)

Objavljeno: 27.08.16 u 21:01

Fudbaleri Partizana zabeležili su trijumf u sedmom kolu šampionata Srbije nad ekipom Rada rezultatom 4:0.

Crno-beli su dobro otvorili meč, kada je Valeri Božinov postigao gol, da bi na 2:0 povisio Milenković u 23. minutu.

Partizan je već u prvom poluvremenu ostao bez trenera, nakon što je Marko Nikolić dobio crveni karton zbog nedosuđenog penala za crno-bele, ali to fudbalere u crno-belom nije sprečilo da nastave sa dobrom igrom. U tome im je mnogo olakšao Stevan Bates, koji je dobio drugi žuti karton u 48. minutu, da bi iz tog slobodnog udarca Leonardo doneo tri gola prednosti Partizanu.

Konačan rezultat postavio je Radović u 79. minutu.