0

SLS: Radnik u krizi, Metalac slavio u Surdulici (VIDEO)

Objavljeno: 26.08.16 u 21:55

U premijernom meču 7. kola Superlige Srbije, Radnik je u Surdulici poražen od Metalca 1:0 (0:0).

Bila je ovo veoma borbena utakmica, ali ne mnogo lepa za oko. Nedostajale su šanse i golovi, bolje je imao Radnik, ali je slavio tim iz Gornjeg Milanovca. Mogao je domaćin prvi do vođstva, Radović je u 13. minutu izašao sam na golmana Metalca, ali nije uspeo da ga prevari. To je bilo sve u prvih 45 minuta.

U drugom delu igre prvi je zapretio Metalac, šutirao je Mijić, ali je Čančarević bio na mestu. Potom je pokušao i Radnik, ali je Pavlović šutirao preko gola. Odluka o pobedniku pala je u 83. minutu, kada je defanzivac domaće ekipe Vuković pogrešio, Mitrović oteo lptu i šutirao, Čančarević je odbranio, lopta se odbila do Kaiseda i spasa nije bilo – 0:1. To je bio i konačan rezultat utakmice.

(Izvor: YouTube/Edal Black)