Fudbal Domaći fudbal Evrokupovi Evropske lige
09:56 26.08.2016.

SRCE PUCA OD TUGE: Reakcija dečaka kada je saznao da Katai ide iz Zvezde (VIDEO)

FOTO: Starsport

Crvena zvezda nije uspela da se plasira u Ligu Evrope i sada je sve izvesnije da će ostati i bez svog najboljeg igrača.

Samo je pitanje dana i količine novca kada će Aleksandar Katai promeniti sredinu.

IDE, ALI GDE: Aleksandar Katai dobio ponudu ozbiljnog kluba, ali se Zvezda nećka…

Imao je odličnu prošlu sezonu i ovu je dobro počeo, ali takav je profesionalni fudbal.

To, za sada, ne može da shvati ovaj neutešni dečak, koji je briznuo u plač kada je saznao da će Katai napustiti zvezdu.

0
0

Komentari

  1. zvezdas kaže:

    Dalibore mislim da nije to dobro negde debelo gresis .Nije to vredno njegovog placa.

    0
    0
  2. Đansr kaže:

    Siroto malo biće. Nažalost, prošlo je vreme kada su deca mogla da imaju sportske, klupske idole koji su čitav život igrali za svoj klub. Ta privilegija sada je rezervisana samo za decu koja vole najbogatije klubove, Liverpul, Romu, Bajern, i koja imaju nekog Lampara, Džerara, Totija, Milera, Švajnštajgera. Kod nas više nijedno dete ne može da se poistoveti ni sa kim – menjaju se svake godine, kao na traci. Ali naučiće i ovaj mali šta je liberalni kapitalizam za siromašne. Zbogom Katai, pa nam se vrati da bi opet otišao, pa se vratio.

    0
    0
  3. Joshilo kaže:

    Dalibore i ti i tvoj mali pacenik pod HITNO kod psihologa.Strasno!!!!

    0
    0
    1. RS kaže:

      A takvi kao ti u ludnicu. Kako te nije sramota samo tako nesta napisat. Boze ti sacuvaj. Dalibore od mene imas jedno veliko BRAVO!!!

      0
      0
    2. Ti si, vidim... kaže:

      …..pobegao od psihijatra?

      0
      0
  4. Karni kaže:

    Penzos , sledece je da mali grobar place sto je deda Sale zavrsio karijeru i nece da produzi ugovor i odigra jos jednu sezonu sa 4 banke.

    0
    0
  5. Dalibor kaže:

    Penzioner,ja sam ponosni otac deteta,postoji nesto sto se zove emocija,dete vaspitavam od malih nogu da voli sport i naravno Zvezdu,mali je da razume zasto odlazi,imas pravo na svoje misljenje,ali izrezirano nije NISTA.

    0
    0
  6. mange kaže:

    hahah…svako od nas je nekad plako sto mu omiljeni igrac napusta klub…ja zbog Piksija

    0
    0
  7. PENZIONER kaže:

    ko sve ovo smislja, rezira … ??? smesni ste do bola. sta je sledece … ???

    0
    0
    1. Konstatacija kaže:

      Kod tebe,ludace,sve neke teorije zavere,sve neko rezira,smislja…zivis u nestvarnom svetu.Posle onog GdK,ti si najveci idiot na ovom portalu.U tvom malom klubu su sve sami grobari u upravi,mnogo veci od tebe i slicnih spodoba a ti pises kako su ubaceni elementi i trojanci i gde je tu mozak.Za svaki poraz ti je neko drugi kriv i to obavezno sa strane.Morao bi da posetis psihica pod stare dane.

      0
      0

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...