0

SLS: Voždovac savladao Borac, poraz Čuke u Novom Pazaru (FOTO)

Objavljeno: 06.08.16 u 22:59

Odigrano je skoro kompletno kolo Superlige Srbije, a na šest utakmica u četiri su pobedili domaćini.

Na krovu Tržnog centra Voždovac je dočekao Borac iz Čačka i slavio je sa 2:0. Golove za „zmajeve“ postigao je Georgijević u 3. i 74.minutu. Voždovac sada sa sedam bodova deli prvo mesto sa Crvenom zvezdom, mada mu stoji mač nad glavom zbog prestupa u utakmici sa Spartakom u prvom kolu.

Novi Pazar je na svom terenu sa 1:0 savldao Čukarički. Gol odluke postigao je Alivodić iz penala u 45. minutu. Prvi poraz u sezoni doživeo je Napredak koji izgubio od starog dužnika Metalca sa 2:0. Radnik je u Surdulici bio bolji od Spartaka 2:1. Pobedu gostima, pored Crvene zvezde, doneo je Javor protiv Bačke u Novom Sadu 1:0.