0

SLS: Remi u Ivanjici, Spartak bolji od Nišlija, Mladost slavila u Čačku

Objavljeno: 30.07.16 u 22:10

Odigrane su tri poslednje utakmice subotnjeg programa u Superligi Srbije, a pobede su zabeležili Spartak iz Subotice i Mladost iz Lučana.

Javor je u Ivanjici dočekao Novi Pazar i poveo je golom Gafurova u 67. minutu. Ipak, i pored crvenog kartona Pazarci se nisu predavali, te su preko visokog Tintora izjednačili na 1:1 i u prvoj utakmici u sezoni osvojili bar bod.

Komšijski derbi odigran je u Čačku gde je Broac dočekao Mlados iz Lučana. Lučanci su u prvom kolu bili bolji od Rada, a seriju pobeda su nastavili protiv Borca 1:0. Gol odluke postigao je Odita u 36. minutu.

Najviše golova viđeno je u Subotici gde je Spartak sa 3:1 bio bolji od Radničkog iz Niša. Posle neefikasnog prvog dela „golubovi“ su za svega tri minuta u Novom Sadu postigli dva gola. Mrežu Radničkog je načeo Mudrinski, a ispratio ga je Ćalasan. Radnički je preko Stojanovića smanjio na 1:2, ali je Ivanović u nadoknadi vremena postavio konačnih 3:1.