Košarka
14:30 12.07.2016.

NOVI ‘PRELET’, TRESE SE ATINA: Bivši centar Olimpijakosa potpisao za Panatinaikos! (FOTO)

Jedan od najboljih grčkih košarkaša godinama unazad potpisao je ugovor sa ‘zelenima’ iz Atine, što će sasvim sigurno izazvati nove potrese u zemlji ‘Helena’.

Bomba! Ali zaista! Jer se u Grčkoj to ne prašta, ali se igrači i dalje ‘igraju glavom’. Danas je to uradio i Janis Burusis, dosadašnji košarkaš Laboral kuće, a novi član Panatinaikosa.

Burusis je potpisao dvogodišnji ugovor, a kako je pet godina u svojoj karijeri proveo u Olimpijakosu, imaće dosta ‘problema’ sa nekada svojim navijačima, a sada ljutim rivalima.

Po njegovom odlasku iz Pireja u Armani iz Milana, Olimpijakos je osvojio dve Evrolige, ali je to isto učinio i Burusis u dresu Real Madrida. Kasnije je prešao u Laboral kuću gde je pre dva meseca igrao na fajnal-foru Evrolige.

U karijeri je još igrao i za atinski AEK.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...