AdmiralBet ABA Liga Košarka NBA The Best Of Top News
11:24 17.06.2016.

LAŽNA UZBUNA: Grobari mogu da odahnu

FOTO: STARSPORT

Juče je stigla zabrinjavajuća vest za sve navijače Partizana da će Aleksandar Džikić karijeru nastaviti u Torontu.

Kako piše Blic, informacija da Džikić ide u Toronto je tačna, ali će se vratiti, jer će „preko bare“ samo za vreme letnje lige.

On će sarađivati sa šefom struke Reptorsa Dvenom Kesijem.

PONUDA KOJA SE NE ODBIJA: Džikić napušta Partizan?

Džikić će se po završetku ovog takmičenja vratiti u klub iz Humske sa kojim ima ugovor na još dve sezone.

Bivši trener Krke i Olimpije polako slaže kockice. U Partizan je stigao Birčević, a očekuje se da u narednim danima klub pojača još igrača.

Posle godinu dana pauze sledeće sezone crno-beli će igrati i na evro sceni i to sa Džikićem na klupi.

0
0

Komentari

  1. Dzile majstor каже:

    Vi ste krivi za infarkt! Trazim odstetu!!

    0
    0
  2. Slušaj sine, obriši sline каже:

    Naravno da je lažna, čim je potekla od Tegeltije.

    0
    0
  3. sluge rezima.. каже:

    ..Ma koja UZBUNA, pa TU je MILOJE, SASA DJORDJEVIC….Dzile treba da je TU sada kada se DOVODE POJACANJA i igraci koje treba pripremiti i uigrati za Evropu i POVRATAK TITULE NA SVOJE PRIRODNO MESTO U-KKP !!! Vaznije je da Novica ostane, da dodju Sale, Raduljica, Macvan, Zagorac, Bircevic i naravno…MILOJEEEE

    0
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...