0

POLUVREME NA ‘PARKU PRINČEVA’: Rumuni vode, ali je i dalje sve otvoreno (VIDEO)

Objavljeno: 15.06.16 u 18:49

Posle prvih 45 minuta reprezentacija Rumunije vodi protiv selekcije Švajcarske rezultatom 1:0 golom Stančua iz jedanaesterca u 18. minutu.

Švajcarci su otvorili utakmicu silovito i stvorili su nekoliko prilika za vođstvo, ali su do njega prvi došli Rumuni.

U jednom od retkih napada u 17. minutu dosuđen je jedanaesterac za naše susede, a tu šansu je u gol pretvorio Bogdan Stanču, kome je ovo drugi pogodak na šampionatu sa ‘bele tačke’.

(Izvor: youtube / mohamed hammou)

Posle toga Švajcarska je ponovo preuzela primat na terenu, ali nikako nisu uspevali da realizuju neku šansu i izjednače.

Odbrana Rumunije bila je u nekoliko navrata pred ‘pucanjem’ i vrlo je neizvesno kakav će biti krajnji ishod ovog meča.