Domaći fudbal Fudbal The Best Of
09:13 07.06.2016.

VESTI IZ NOVOG SADA: Lalatović još uvek na čekanju?

FOTO: FK VOJVODINA

Fudbaleri Vojvodine su uveliko počeli pripreme za novu sezonu, a trener Nenad Lalatović još uvek ne zna da li će predvoditi ekipu u novom prvenstvu.

Dugog odmora za „lale“ nije bilo. Od ponedeljka su fudbaleri Vojvodine krenuli sa radom kako bi se što bolje pripremili za evropske kvalifikacije koje ih čekaju već krajem meseca. U SC „Vujadin Boškov“ motori su upaljeni, ali ona najvažnija dilema još uvek nije rešena, a to je hoće li Nenad Lalatović i ove sezone predvoditi „staru damu“ sa klupe.

OMLADINSKA LIGA SRBIJE: Čuakrički uzeo titulu Zvezdi

Naime, bilo je najavljeno da bi mladi stručnjak trebalo da potpiše novi ugovor, ali se to nije dogodilo. Razlog je odsustvo prvog čoveka Novosađana Zorana Šćepanovića. Ipak, iz kluba najavljuju da će posao biti završen narednih dana i da će Nenad Lalatović ostati trener Vojvodine.

RANI POČETAK ZA USPEH U EVROPI: Čukarički već počeo pripreme

Novosađani su do danas ostali bez tri prvotimca, pošto su „Karađorđe“ napustili Rosić, Pavković i Sekulić. Jedini novajlija je Kovačević iz Spartaka.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...