1

SLS: Zvezda vratila Borcu za poraz u kupu (VIDEO)

Objavljeno: 18.05.16 u 18:59

Crveno-beli savladali su ekipu Borca u Čačku u odloženom meču 32. kola šampionata Srbije rezultatom 5:1.

Prvu veliku priliku imali su domaći već u 4. minutu, ali je Damir Kahriman sjajnom odbranom nagovestio pobedu svog tima. U 10. minutu Maslać je postigao autogol, zatim je Aleksandar Katai golovima u 36, 45, da bi u 77, minut nakon lepog gola Zorića, kompletirao het-trik. Nakon ovog meča, Katai zaostaje za Vijeirom samo jedan gol na listi najboljih strelaca.

Konačan rezultat postavio je Petar Orlandić golom u sudijskoj nadoknadi.

(Youtube/Sport Nation)

Pobeda Zvezde je mogla biti i ubedljivija, ali je šut Ibanjeza iz slobodnog udarca odbranio Bajić.