0

SERIJA A: Toti opet spasavao ‘vučicu’ (VIDEO)

Objavljeno: 02.05.16 u 21:30

U 36. kolu Serije A, Roma je kao gost savladala Đenovu 3:2 (1:1).

„Vučica“ se hrabro bori za drugo mesto na tabeli koje sledeće godine vodi direktno u Ligu šampiona. Veoma važan meč bio je ovaj protiv Đenove na „Luđi Ferariju“ i Rimljani su ga dobili 3:2.

Roma je povela već 6. minutu kada je Salah iskoristio sjajnu akciju svojih saigrača i posle asistencije Perotija pogodio. Ipak, samo sedam minuta kasnije Tačsidis je izjednačio na 1:1, a ovim rezultatom se otišlo na odmor.

Šok za goste usledio je u 65. minutu kada je Pavoleti pogodio za vođstvo Đenove 2:1. Ipak, tada je na scenu stupio „princ Rima“. Toti je na teren ušao u 59. minutu, a u 77. je izjednačio na 2:2 golom iz slobodnog udarca. Gostima se vratila nada da mogu da „upišu“ nova tri boda. To se i dogodilo, pošto je u 87. minutu Džeko uposlio El Šaravija, a „Faraon“ pogodio za konačnih 3:2.