0
ATP

ATP MADRID: Duci Lajović nadomak glavnog žreba

Objavljeno: 30.04.16 u 16:58

Srpski teniser je u prvom kolu kvalifikacija bio bolji od Španca Huanme Munara sa 2:0 (7:5, 6:2).

Dušan Lajović je protiv domaćeg tenisera imao dosta težak posao, posebno u prvom setu u kom je Srbin odlučujući ‘brejk’ napravio u 11. gemu. Pre osvajanja seta, Lajovic će imao tri set lopte koje nije uspeo da realizuje.

U drugom setu, naš teniser je imao nešto lakši zadatak, jer je rezultatska, ali i psihološka prednost bila na njegovoj strani. Brzo je poveo sa 4:0 i onda je rutinski zadržao prednost od dva ‘brejka’ za konačnu pobedu u dva seta.

DUŠAN LAJOVIĆ ZA HOTSPORT: Poraz u finalu Dejvis kupa bio je prekretnica u mojoj karijeri (FOTO)

Protivnik za ulazak u glavni žreb turnira u Madridu biće mu Santijago Hiraldo iz Kolumbije, a taj meč igra se sutra.