0

SLS (PLEJ-AUT): ‘Građevinari’ beže sa dna

Objavljeno: 17.04.16 u 19:20

U poslednjem meču 1. kola plej-auta Rad je kao gost savladao Mladost iz Lučana 3:1 (1:0).

„Građevinari“ su napravili veliki korak ka opstanku u „eliti“. U Lučanima su sa 3:1 savaladali Mladost. Beograđani su poveli golom Lutovca u 35. minutu na asistenciju Kaluđerovića. Rezultatom 1:0 za goste otišlo se na poluvreme.

Mladost je do izjednačenja stigla u 49. iz penala golom Jovanovića. Ipak, Rad je do kraja utakmice postigao još dva gola. U 79. minutu Kaluđerović je doneo novu prednost „građevinarima“, da bi konačnih 3:1 postavio Lutovac.